• Tüm Kategoriler
  • WTZH 130 WPM TDos Kurutmalı Çamaşır Makinesi A Sınıfı 8 Kg Yıkama - 5 Kg Kurutma

   WTZH 130 WPM TDos Kurutmalı Çamaşır Makinesi A Sınıfı 8 Kg Yıkama - 5 Kg Kurutma
   Görsel 1
   Fiyat:
   26.490,00 TL
   26490.00 www.kilinc.com.tr
   5
   Sınırlı Sayıda

   ***Cihazların kurulumu ve aktivasyonu Miele yetkili teknik servisleri tarafından yapılır. Teslimat ücretsiz olup, kurulum ve aktivasyon cihaz başına 150 TL dir.***

    
   ***Bu ürün içerisinden "6 Aylık Deterjanınız Hediye" kuponu çıkmaktadır***


    
   1600 d/dak

   A Enerji Sınıfı


   8 kg yıkama - 5 kg kurutma

   Eğimli panel

   GxYxD 596x850x714

   WPM su kontrol sistemi: WPM, su seviyesi sensörü ve yüzey şalter sayesinde su hasarlarına karşı maksimum koruma sunar. Besleme hortumu aynı zamanda metal ile sarılmış ve bu sayede dış hasarlara karşı da korunmuştur. Yerden tasarruflu bu su koruma sistemi, genellikle dar yerlerde bulunan çamaşır kurutma makineleri veya üstten doldurmalı modeller için uygundur.

   Emaye Ön Yüzey: Miele, ön yüzeyleri emayeli çamaşır makineleri, kurutucular ve çamaşır kurutma makineleri sunan yegane ev cihazları üreticisidir. Yüksek kaliteli emayeli ön yüzey çizilme, asit ve korozyona dayanıklı, kolay temizlenir ve solmaz özelliktedir.

   Leke Türü Seçebilme: Miele çamaşır kurutma makinesinde tek seferde 3 adet olmak üzere, toplamda 23 farklı leke türü etkili bir şekilde giderebilir. İlgili program seçeneğini seçmeniz yeterli – yıkama programı optimum şekilde kirlenmeye uygun olarak ayarlanır. Entegre edilmiş leke rehberi, ilgili lekelere uygun olarak size ekran üzerinden bilgiler sağlar. Sadece Miele'de.

   Doluluk göstergesi ve dozaj önerisi: Bu akıllı fonksiyon sayesinde çamaşır makinenizi aşırı doldurulmaz ve deterjan dozu en uygun miktarda verilir. Cihaz, yükleme esnasında geçerli yıkama miktarını ölçer ve daha ne kadar çamaşır yükleyebileceğinizi gösterir. Ayrıca, ekranda önerilen optimum yıkama ürünü miktarı gösterilir. Bu sayede daima çevre dostu ve mükemmel sonuçlar elde edersiniz.

   AutoClean (patentli): Patentli AutoClean deterjan kutusu her yıkama programı esnasında güçlü su akımları ile derinlemesine temizlenir. Deterjan kalıntıları bu sayede derinlemesine temizlenir. Düz yüzey bu etkiyi daha da verimli hale getirir. Deterjan gözleri bu sayede daima temiz kalır.


   Wi Fi Connect: Evlerde bulunan WiFi modemi üzerinden Miele@mobile uygulamasına bağlanmak çok kolay.

   Program Yönetimi: Program yöneticisindeki ayarlarla, yıkama ve kurutma işlemini kişisel ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabilirsiniz, örn:yoğun: Standart program süresinde daha iyi bir yıkama etkisi. Eco: aynı yıkama etkisinde daha çok enerji tasarruflu.Ekstra koruyucu: Maksimum çamaşır koruma ve ütüleme kolaylığı.


   Çoklu Dil Desteği: Tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde anlayabilmeniz için cihazınızın, bilgi ve göstergeleri çeşitli dillerde sunabilme özelliği bulunmaktadır. Dil menüsünde istediğiniz dili seçin. Bu süreçte bir bayrak size yol gösterecektir. Böylece gideceğiniz yere kolaylıkla varabilirsiniz, anlamadığınız bir dil ayarlanmış olsa bile.

   PowerWash: Powerwash'lı Miele kurutmalı çamaşır makineleri, en iyi temizlik sonuçlarına ulaşır ve aynı zamanda, en küçük yıkama yüklerinde bile çok ekonomik çalışırlar. Spin&Spay adlı yenilikçi yıkama teknolojisi, özellikle düşük bir su seviyesi sağlar ve bu sayede önemli ölçüde daha az ısınma enerjisine ihtiyaç duyulur. Bunun yanında tüm program süreleri makuldür. Hiç bir yıkama programı üç saatten daha fazla sürmez, buna enerji tasarruf programı Pamuklu Eco dahildir.
    
   Diğer Özellikler
   Stok KoduWTZH 130 WPM
   MarkaMiele
   Stok DurumuVar
   Garanti (Yıl)2
    
    
   Peşin Fiyatına 9 Ay Taksit 2-7 ay arası +2 Taksit 2-3 Ay arası +6 Taksit 2-5 Ay arası +4 Taksit
   Peşin fiyatına 4  Taksit Peşin Fiyatına 4 Taksit Peşin Fiyatına  4 Taksit Peşin Fiyatına 4 Taksit
    
   2-4 Ay arası +4 taksit 2-5 Ay Arası +4 Taksit 2-6 Ay arası +3 Taksit
   Peşin Fiyatına 4 Taksit Peşin Fiyatına 4 Taksit Peşin Fiyatına 4 Taksit
                                          
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.