• Tüm Kategoriler
  • WTD 160 8/5 Kg A Enerji Sınıfı Kurutmalı Çamaşır Makinesi

   WTD 160 8/5 Kg A Enerji Sınıfı Kurutmalı Çamaşır Makinesi
   Görsel 1
   Fiyat:
   14.490,00 TL
   İndirimli Fiyat (%6,9) :
   13.490,00 TL
   Kazancınız 1.000,00 TL
   13490.00 www.kilinc.com.tr
   5
   Sınırlı Sayıda

   ***Cihazların kurulumu ve aktivasyonu Miele yetkili teknik servisleri tarafından yapılır. Teslimat ücretsiz olup, kurulum ve aktivasyon cihaz başına 200 TL dir.***

   Koruyucu ve etkin çamaşır bakımı için PerfectCare teknolojili 

   • 8 kg yıkama ve 5 kg kurutma – Gündelik çamaşırlar için mükemmel
   •  PerfectDry sayesinde üstün kurutma sonuçları
   • Miele petek dokumalı kazan  sayesinde hassas çamaşır bakımı
   • Tasarruflu, güçlü, aşınmaz - ProfiEco motoru
   • Miele@home – Daha fazla olanak için akıllı ağ iletişimi

   Su koruma garantisi   Garantili su koruması!
   Tüm su koruma sistemi için Miele evinizin korunmasını sağlar - 20 yıl. Su koruma sisteminin bozulması sonucunda herhangi bir maddi hasar yaşamanız durumunda garantli bir teminat altındasınız. Miele, su koruma garantisi koşulları kapsamında oluşan maddi kaybı karşılar. Ön koşul profesyonelce montajdır.

   Su kontrol sistemi (WCS)   İlave sensör ile güvenlik
   Su seviyesi sensörü yardımıyla Watercontrol sistemi (WCS) su girişini kontrol eder. Normal su seviyesine ulaşılamazsa giriş durdurulur. Cihazın iç kısmında su birikmesi durumunda giriş vanası kapatılır ve alkaliler kabındaki su pompalanılarak atılır. Taban küvetinde bulunan bir yüzey şalter aracılığıyla da su akışları tespit edilir.

   Uzun bir kullanım ömrü için yüksek Miele kalitesi   Uzun bir kullanım ömrü için yüksek Miele kalitesi
   En üst kalite gereksinimleri karşılamak için Miele, geliştirme esnasında tüm cihazlarını ağır koşullar altında test ediyor. Bu testlerde cihazlar, toplam 19.000 saat yıkama ve kurutma yapmak zorundadır. Bu esnada yakl. 5.000 farklı program uygulanır. Günlük çamaşıra bağlı olarak bu haftada yaklaşık 5 programa ve ortalama 3,5 saat çalışma süresine denk geliyor.

   Miele@home   Ağ üzerinden akıllı bağlantılar
   Akıllı bağlantılar: Yenilikçi Miele@home sistemimizle Miele cihazlarınızın tüm potansiyelini kullanabilir, gündelik hayatınızı akıllı sistemlerle destekleyebilirsiniz. Akıllı tüm Miele cihazları kolay ve güvenli bir şekilde ağa bağlanabiliyor. Kullanımı çok kolay: Miele@mobile ile sesli komut sistemi ya da mevcut Smart Home çözümlerine entegrasyonla. Cihazların ağa bağlanması hanedeki WLAN yönlendirici ve Miele Cloud üzerinden gerçekleşiyor.

   AddLoad     Çamaşırları esnek bir şekilde sonradan ekleme
   Miele kurutmalı çamaşır makineniz çalışmaya başlamışken, koymayı unuttuğunuz bir çamaşır olduğunu mu fark ettiniz? AddLoad sayesinde hiç sorun değil! Bu fonksiyonu hem cihaz üzerinde hem de App içinde görebilirsiniz. Böylece uzakta olsanız bile çalışmakta olan makineye yeni çamaşır eklemenin mümkün olup olmadığını, mümkünse bunu ne zaman yapabileceğinizi görebilirsiniz. Kıyafetleri toplamak için zamana mı ihtiyacınız var? Miele kurutmalı çamaşır makinenizi yoldayken duraklatın. Her şey maksimum konforunuz için!

   Termal sıkma   Zaman ve enerji tasarrufu sağlar
   Kurutma işlemi öncesinde kumaşlar sıcak bir hava akımında hareket ettirilir ve kademeli olarak sıkılır. Böylece kurutma işleminden önce çamaşırdaki su miktarı azaltılır - bu da zamandan ve elektrikten tasarruf sağlar.

   Enerji verimliliği   Örnek niteliğinde
   Ekolojik çalışan Miele kurutmalı çamaşır makineleri, sadece gerektiği kadar su ve elektrik tüketiyor. Tüm kurutmalı çamaşır makineleri, enerji verimliliği sınıfı A özellikli.
    

   Su miktarı sayacı   Kesinlikle kusursuz
   Bazı Miele kurutmalı çamaşır makineleri, miktar otomatiğinin yanı sıra bir su miktarı sayacına da sahiptir: Hassas bir çark tekerleği sayesinde su girişi çok hassas bir şekilde ölçülür ve kontrol edilir. Bu, su tasarrufu sağlar – çok ekonomik ve çevre dostu.

   ProfiEco motor   Tasarruflu, güçlü ve aşınmaz!
   Miele kurutmalı çamaşır makineleri özellikle çok güçlü motorlar sunar. ProfiEco motoru buna ek olarak özellikle tasarruflu ve sessizdir. Daha az enerji tüketir ve aşınmaz. Uzun yıllar boyunca verimli ve konforlu yıkama ve kurutma için.

   Tüy arındırma (Sadece Miele'de)


   Tüylere karşı özel program
   Son kurutma işleminden geri kalan tüyler, bu program sayesinde tamamen ortadan kaldırılır. Kondense kanalı, alkaliler kabı ve kazan birkaç dakika içerisinde tamamen tüylerden arındırılır. Tüyler sebebiyle meydana gelen renk değişimleri bu sayede tamamen önlenir.

   Petek dokulu kazan (Sadece Miele'de)   Petek dokulu kazan
   Benzersiz Miele petek dokumalı kazan sayesinde çamaşırlar ince bir su filmi üzerinde nazikçe süzülür. Giysiler bu sayede korunur, homojen kurutulur ve daha etkili bir şekilde düzleştirilir.
   Diğer Özellikler
   Stok KoduWTD 160
   MarkaMiele
   Stok DurumuVar
   Garanti (Yıl)2
    
    
   Peşin Fiyatına 9 Ay Taksit 2-7 ay arası +2 Taksit 2-3 Ay arası +6 Taksit 2-5 Ay arası +4 Taksit
   Peşin fiyatına 4  Taksit Peşin Fiyatına 4 Taksit Peşin Fiyatına  4 Taksit Peşin Fiyatına 4 Taksit
    
   2-4 Ay arası +4 taksit 2-5 Ay Arası +4 Taksit 2-6 Ay arası +3 Taksit
   Peşin Fiyatına 4 Taksit Peşin Fiyatına 4 Taksit Peşin Fiyatına 4 Taksit
                                          
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.