• Tüm Kategoriler
  • Miele WCR 860 WPS PW TD A+++(40%)9kg. Çamaşır Makinesi

   Miele WCR 860 WPS PW TD A+++(40%)9kg. Çamaşır Makinesi
   Görsel 1
   Fiyat:
   23.990,00 TL
   23990.00 www.kilinc.com.tr
   2
   Sınırlı Sayıda

   ***Cihazların kurulumu ve aktivasyonu Miele yetkili teknik servisleri tarafından yapılır. Teslimat ücretsiz olup, kurulum ve aktivasyon cihaz başına 200 TL dir.***

   A Enerji Sınıfı

   8Kg Yıkama / 5Kg Kurutma Kapasitesi
   TwinDos- Otomatik Deterjan Kullanımına uygun
   QuickPowerWash kısa yıkama ve kurutma programı
   CapDosing - Özel Çamaşırlar için Kapsül Kullanımı
   SteamCare - %50 Kırışıklıkları azaltma
   Gecikmeli başlatma imkanı
   Yıkama işlemi sırasında çamaşır ekleyebilme
   Miele@Home - Ağ bağlantısı kurulma imkanı
   596mm Genişlik X 850mm Yükseklik X 637mm Derinlik
   23 adet Yıkama - 21 adet Kurutma Programı seçeneği
   Pin kodu kilidi
    

   TwinDos®   Tek dokunuş ile en iyi sıvı deterjan sistemi
   TwinDos® ile otomatik dozaj sadece kullanışlı değil, aynı zamanda mükemmel temizlik sonuçları garanti ediyor: UltraPhase 1 ve 2 ile en iyi sıvı deterjan sistemine sahip olacaksınız.
   TwinDos®, UltraPhase 1 ve 2 deterjanlarını doğru zamanda yıkama sürecine dahil eder ve en iyi yıkama etkisini elde eder. Ayrıca TwinDos® dozaj işlemini, manuel dozaj işlemine karşılık % 30'a varan deterjan tasarrufu elde edebileceğiniz şekilde hassas uygular.

   Su kontrol sistemi - Metal (WPM)   Maksimum su koruma
   WPM, su seviyesi sensörü ve yüzey şalter sayesinde su hasarlarına karşı maksimum koruma sunar. Besleme hortumu aynı zamanda metal ile sarılmış ve bu sayede dış hasarlara karşı da korunmuştur. Yerden tasarruflu bu su koruma sistemi, genellikle dar yerlerde bulunan çamaşır kurutma makineleri veya üstten doldurmalı modeller için uygundur.
    

   Uzun bir kullanım ömrü için yüksek Miele kalitesi (Sadece Miele'de)   Uzun bir kullanım ömrü için yüksek Miele kalitesi
   En üst kalite gereksinimleri karşılamak için Miele, geliştirme esnasında tüm cihazlarını ağır koşullar altında test ediyor. Bu testlerde cihazlar, toplam 19.000 saat yıkama ve kurutma yapmak zorundadır. Bu esnada yakl. 5.000 farklı program uygulanır. Günlük çamaşıra bağlı olarak bu haftada yaklaşık 5 programa ve ortalama 3,5 saat çalışma süresine denk geliyor.
    

   Leke seçeneği   Lekeleri etkili şekilde giderir
   Miele çamaşır kurutma makinesinde tek seferde 3 adet olmak üzere, toplamda 23 farklı leke türü etkili bir şekilde giderebilir. İlgili program seçeneğini seçmeniz yeterli – yıkama programı optimum şekilde kirlenmeye uygun olarak ayarlanır. Entegre edilmiş leke rehberi, ilgili lekelere uygun olarak size ekran üzerinden bilgiler sağlar. Sadece Miele'de.
    

   MultiLingua   Miele makineniz birkaç dil "biliyor"
   Tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde anlayabilmeniz için cihazınızın, bilgi ve göstergeleri çeşitli dillerde sunabilme özelliği bulunmaktadır. Dil menüsünde istediğiniz dili seçin. Bu süreçte bir bayrak size yol gösterecektir. Böylece gideceğiniz yere kolaylıkla varabilirsiniz, anlamadığınız bir dil ayarlanmış olsa bile.
    

   Test edilmiş hijyen    Tamamen hijyenik – Bilimsel olarak onaylandı
   Miele ile çamaşırlarınız sadece temiz olmakla kalmayıp, aynı zamanda hijyen de olmaktadır: E.coli ve de S.aureus bakterilerinin % 99,99'tan fazlası AllergoWash özelliği ile “Bakımı kolay 40 °C” ve de makine modelinizde mevcutsa “Hijyen Pamuklu 60 °C” programında kesin bir şekilde öldürülür. Bu öldürme oranı, Rhein-Waal Yüksekokulu'nun yaptığı test işlemi ile kanıtlanmıştır.1 
    

   PowerWash   Her yükte tasarruf devrimi (Sadece Miele'de)
   Miele'nin PowerWash'li kurutmalı çamaşır makineleri mükemmel yıkama sonuçları sunmalarının yanı sıra az çamaşırla bile son derece tasarruflu çalışıyor. Yenilikçi yıkama teknolojisi Spin&Spray, az su kullanımını mümkün kılıyor, böylece daha az ısıtma enerjisine gerek duyuluyor. Tüm programlar uygun sürelere sahip, programların hiçbiri üç saati aşmıyor, enerji tasarrufu programı olan Pamuklu Eco bile.
    

   CapDosing (Sadece Miele'de)   Özel uygulamalar için kusursuz tamamlayıcı
   Miele porsiyon kapsülleri ile çamaşırlarınız için özel uygulamalar gerçekleştirebilirsiniz. Doğrudan yumuşatıcı gözüne yerleştirin. Kapsül, tam otomatik olarak en doğru zamanda dozajlanır. Seçim size kalmış: 6 adet deterjan (Spor, Kuştüyü, Outdoor, Yünlü, İpekli, Emprenyeleme), 3 yumuşatıcı (Aqua, Nature, Cocoon) ile inatçı lekelere karşı Booster.
    

   PowerWash (Sadece Miele'de)   Her yükte tasarruf devrimi
   Miele'nin PowerWash'li kurutmalı çamaşır makineleri mükemmel yıkama sonuçları sunmalarının yanı sıra az çamaşırla bile son derece tasarruflu çalışıyor. Yenilikçi yıkama teknolojisi Spin&Spray, az su kullanımını mümkün kılıyor, böylece daha az ısıtma enerjisine gerek duyuluyor. Tüm programlar uygun sürelere sahip, programların hiçbiri üç saati aşmıyor, enerji tasarrufu programı olan Pamuklu Eco bile!
    

   QuickPower (Sadece Miele'de)   Kısa program süresi ve mükemmel sonuçlar
   QuickPower Wash&Dry fonksiyonu size maksimum özgürlük sunuyor. Yenilikçi yıkama teknolojisi Spin&Spray ile program süreleri artık çok daha kısa. Çamaşırlarınız kısaca kazanda döndürülür ve suyla kaplanır. Sadece 49 dakika içinde 4 kg çamaşır yıkayabilirsiniz – hem de alışmış olduğunuz mükemmel yıkama sonuçlarını elde ederek. Kurutma programıyla birlikte Miele kurutmalı çamaşır makineniz, üç saatten kısa bir sürede her şeyi hallediyor.

   Termal sıkma   Zaman ve enerji tasarrufu sağlar
   Kurutma işlemi öncesinde kumaşlar sıcak bir hava akımında hareket ettirilir ve kademeli olarak sıkılır. Böylece kurutma işleminden önce çamaşırdaki su miktarı azaltılır - bu da zamandan ve elektrikten tasarruf sağlar.
    

   Enerji verimliliği   Örnek niteliğinde
   Ekolojik çalışan Miele kurutmalı çamaşır makineleri, sadece gerektiği kadar su ve elektrik tüketiyor. Tüm kurutmalı çamaşır makineleri, enerji verimliliği sınıfı A özellikli.
    

   Su miktarı sayacı   Kesinlikle kusursuz
   Bazı Miele kurutmalı çamaşır makineleri, miktar otomatiğinin yanı sıra bir su miktarı sayacına da sahiptir: Hassas bir çark tekerleği sayesinde su girişi çok hassas bir şekilde ölçülür ve kontrol edilir. Bu, su tasarrufu sağlar – çok ekonomik ve çevre dostu.
    

   ProfiEco motor   Tasarruflu, güçlü ve aşınmaz!
   Miele kurutmalı çamaşır makineleri özellikle çok güçlü motorlar sunar. ProfiEco motoru buna ek olarak özellikle tasarruflu ve sessizdir. Daha az enerji tüketir ve aşınmaz. Uzun yıllar boyunca verimli ve konforlu yıkama ve kurutma için.

   İpekli   Doğal liflere karşı çok nazik
   Yün içermeyen, tüm elle yıkama tekstillerini yıkar ve korur.

   Single opsiyonu   Single 
   Yeni Single Wash&Dry sayesinde bu, artık pek çok programda mümkün. En sevdiğiniz kıyafeti yıkayıp kurutup giymek istiyorsunuz, hem de bir saat içinde ... Yeni ekstra Single Wash&Dry fonksiyonuyla bu artık mümkün. Tek yapmanız gereken uygun programı seçmek; en sevdiğiniz kıyafetiniz bir saatten az bir sürede yıkanır ve kurutulur. Randevu ya da görüşme öncesinde kıyafetlerinizi Miele kurutmalı çamaşır makinesinde çabucak hazırlayabilirsiniz.
    

   Tüy arındırma   Tüylere karşı özel program
   Son kurutma işleminden geri kalan tüyler, bu program sayesinde tamamen ortadan kaldırılır. Kondense kanalı, alkaliler kabı ve kazan birkaç dakika içerisinde tamamen tüylerden arındırılır. Tüyler sebebiyle meydana gelen renk değişimleri bu sayede tamamen önlenir.

   Petek dokulu kazan (Sadece Miele'de)   Petek dokulu kazan
   Benzersiz Miele petek dokumalı kazan sayesinde çamaşırlar ince bir su filmi üzerinde nazikçe süzülür. Giysiler bu sayede korunur, homojen kurutulur ve daha etkili bir şekilde düzleştirilir.
    

   SteamCare   % 50 daha az ütüleme - Maksimum kullanım yönlülüğü
   SteamCare'de tekstil ürünleriniz buharla hassas ve etkin bir şekilde düzleştirilir. Ütüleme gereği kanıtlanabilir bir şekilde % 50'ye varan oranlarda azalır. Hatta bazı tekstillerde ütüye hiç gerek kalmaz. Buharlı düzleştirmeyle kıyafetlerinizi tek bir adımda hem yıkayın hem de düzleştirin. Steam Finish'de, yıkanmış, nemli tekstilleriniz düzleştirilir. Tazeleme programıyla çok az giyilmiş, temiz tekstiller tazelenir ve düzleştirilir.
    

   ProfiEco motor   Tasarruflu, güçlü ve aşınmaz!
   Miele kurutmalı çamaşır makineleri özellikle çok güçlü motorlar sunar. ProfiEco motoru buna ek olarak özellikle tasarruflu ve sessizdir. Daha az enerji tüketir ve aşınmaz. Uzun yıllar boyunca verimli ve konforlu yıkama ve kurutma sağlar.

   Ürün detayları - WTR860 WPM PWash & TDos 8/5 kg

   Model 
   Üst üste monte edilebilir
   Side-by-Side
   Tezgah altına sürülebilir
   Tezgah altına takılabilir
   Kapı yönü sağda
   Kurutma fonksiyonuna sahip çamaşır makinesi 
   Kesintisiz yıkama ve kurutma
   Kurutma sırasında elektronik kalan nem ölçümü
   Su soğutmalı kondens kurutucu
   Termik sıkma
   Sıkma 
   Maks. sıkma devir sayısı 1.600
   Durulama sonu
   Sıkmasız" fonksiyonu
   Tasarım 
   Cihaz rengi Lotus beyazı
   Kullanım paneli rengi Lotus beyazı
   Kapı dizaynı Krom
   Panel tasarımı düz
   Kullanım şekli Dokunmatik
   Ekran MTouch
   Yıkama gücü 
   PowerWash
   TwinDos
   CapDosing
   Leke seçeneği
   Çamaşır koruma 
   Petek dokulu kazan
   Yıkama sırasında yük (kg) 8,0
   Kurutma sırasında yük (kg) 5,0
   Kullanım konforu 
   SteamCare
   24 saate kadar gecikmeli başlatma
   Kalan süre göstergesi
   Güncel saat göstergesi
   Otomatik lif giderme
   Kazan aydınlatması LED
   MultiLingua
   AutoClean" deterjan kutusunun otomatik temizlenmesi
   AddLoad
   Verim ve kalıcılık 
   Enerji verimliliği sınıfı (A - G) A
   Yıkama etkisi sınıfı A
   Yıkama ve kurutma sonrasında standart programda su tüketimi l 105
   Pamuklu 60° standart programda tam dolulukta ve hafif nemli kurutma esnasında elektrik tüketimi (kWh) 5,47
   Su miktarı sayacı
   Köpük ayarı
   ProfiEco Motor
   Yıkama programları 
   QuickPower
   Otomatik
   Pamuklu
   Bakımı kolay
   Hassas çamaşır
   Gömlekler
   İpekli (elde yıkama)
   Yünlü (elde yıkama)
   Express
   Koyu renkli çamaşır
   Kot
   Outdoor giysileri
   Emprenyeleme
   Spor ayakkabıları
   Yastık
   Kuştüyü
   Perdeler
   Pamuklu hijyen
   Makine temizliği
   Pamuklu Eco
   Yeni tekstiller
   Kolalama
   ECO 40-60
   Kurutma programları 
   QuickPower
   Otomatik
   Pamuklu
   Pamuklu Eco
   Bakımı kolay
   Hassas çamaşır
   Gömlekler
   İpekli
   Yünlü
   Express
   Outdoor giysileri
   Emprenyeleme
   Spor giysiler
   Spor ayakkabıları
   Yastık normal
   Pamuklu hijyen
   Yeni tekstiller
   Soğuk havalandırma
   Sıcak havalandırma
   Tazeleme
   ECO 40-60
   Yıkama seçenekleri 
   Kısa
   Yumuşatma
   Ön yıkama
   Ek yıkama prosesi
   Sesli ikaz
   AllergoWash
   Tek kişi
   Kurutma seçenekleri 
   Kırışmayı önleme
   Tek kişi
   Ev aletlerini ağda birleştirme 
   Miele@home için önceden donatılmış
   Kalite 
   Boşaltma kabı Çelik
   Güvenlik 
   Su kontrol metal
   PIN kodu kilidi
   Optik arayüz
   Teknik veriler 
   Ölçüler, mm (genişlik) 596
   Ölçüler, mm (yükseklik) 850
   Ölçüler, mm (derinlik) 637
   Kapı açıkken cihaz derinliği mm 1.055
   Ağırlık kg 98
   Tüm bağlantı, kW 2,10-2,40
   Gerilim, V 220-240
   Sigorta, A 10
   Frekans, Hz 50
   Elektrik hattı uzunluğu mm 2
   Cihazla verilen aksesuar 
   3 kapsül
   UltraPhase 1+2
   5 kartuş Miele UltraPhase için kupon
   Diğer Özellikler
   Stok KoduWCR 860
   MarkaMiele
   Stok DurumuVar
   Garanti (Yıl)2
   10994730
    
    
   Peşin Fiyatına 9 Ay Taksit 2-7 ay arası +2 Taksit 2-3 Ay arası +6 Taksit 2-5 Ay arası +4 Taksit
   Peşin fiyatına 4  Taksit Peşin Fiyatına 4 Taksit Peşin Fiyatına  4 Taksit Peşin Fiyatına 4 Taksit
    
   2-4 Ay arası +4 taksit 2-5 Ay Arası +4 Taksit 2-6 Ay arası +3 Taksit
   Peşin Fiyatına 4 Taksit Peşin Fiyatına 4 Taksit Peşin Fiyatına 4 Taksit
                                          
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.