• Tüm Kategoriler
  • Miele G 7595 SCVi XXL A+++ Otomatik Dozajlamalı

   Miele G 7595 SCVi XXL A+++ Otomatik Dozajlamalı
   Miele G 7595 SCVi XXL A+++ Otomatik Dozajlamalı
   Görsel 1
   Görsel 2
   Fiyat:
   26.890,00 TL
   26890.00 www.kilinc.com.tr
   7
   Sınırlı Sayıda
   ***Cihazların kurulumu ve aktivasyonu Miele yetkili teknik servisleri tarafından yapılır. Teslimat ücretsiz olup, kurulum ve aktivasyon cihaz başına 200 TL dir.***

   Tam ankastre bulaşık makinesi XXL
   A+++ Enerji sınıfı

   Entegre  PowerDisk'li AutoDos sayesinde otomatik dozaj.

   Yenlikçi tasarım, yüksek konfor – 3D MultiFlex çekmece
   Cihazla son derece kolay iletişim – WiFiConn@ct
   2 kez vurarak otomatik kapak açma − Knock2open
   Kolay yükleme için mükemmel aydınlatma − BrilliantLight
   Esnek ve güvenilir yerleştirme - MaxiComfort sepet tasarımı

   BrilliantLight1   Kolayca doldurmayı sağlayan optimal ışıklandırma
   Patentli1 kapı kumandası sayesinde, bulaşık makinesi açıldığında 4 adet güç LED'si otomatik olarak yanmaya başlıyor. Böylelikle makinenin iç kısmı, 4 güç LED'siyle parlak bir ışıkla aydınlatılmış oluyor. Bulaşık makinesi kusursuz bir biçimde aydınlatıldığından sepetler kolayca boşaltılabiliyor ve doldurulabiliyor.
    

   Dünyada bir ilk: PowerDisk'li AutoDos   Mükemmel sonuçlar için AutoDos
   Mükemmel sonuçlar: AutoDos, entegre PowerDisk'li ilk otomatik dozajlama sistemi. Bulaşık makinesi ve özel toz granül bu sayede, son derece uyumlu işleyen bir sisteme dönüşüyor – dozajlama, programa göre ve en uygun dakikada gerçekleştiriliyor. Özgürlüğün tadını çıkarın: Bir PowerDisk ortalama 20 yıkama için yeterli1. Bir kere programlama yetiyor – ilk otonom bulaşık makinesi bundan sonra AutoStart1 ile otomatik olarak yıkıyor.
    

   Knock2open1   Tutamaksız tasarım, yenilikçi kapak açma
   Sihirbazlık numarası değil, Miele: Bulaşık yıkamayı sihirli bir deneyime dönüştüren Knock2open, tutamaksız bir mutfak tasarımı için de mükemmel bir çözüm sunuyor. Tamamen entegre edilebilen Miele bulaşık makinesinin ön kısmına 2 kez tıkladığınızda, sofistike bir açılma mekanizmasına sahip makine kapağı, tamamen kendiliğinden yaklaşık 10 cm kadar açılıyor. Sizi her gün yeniden büyüleyecek bir konfor.
    

   AutoClose   Otomatik kapanan kapak
   Miele AutoClose ile bulaşık makinesi kapağı otomatik olarak ve son derece yumuşak bir şekilde kapanır. Konfor sunmasının yanı sıra zarif de olan bu hareket, gündelik yaşamanıza neredeyse büyülü bir an katar. Kapak ile cihaz arasına hafifçe dokunmanız yeterli, bulaşık makinesi kendiliğinden kapanır.
    

   SensorDry   Daha az enerjiyle optimal kurulama
   Kurutma ve mobilyaların korunması söz konusuysa, yıkama programında SensorDry uygulaması akıllı bir seçim. Bir sensör tarafından doluluk seviyesi kontrol edilir, makine içindeki ve makinenin bulunduğu mekandaki sıcaklık ölçülür. Yıkama programı, örneğin durulama sıcaklığı buna göre uyarlanır. Hedef: mobilyalar üzerinde yoğuşma damlalarının oluşmaması, sürekli yüksek bir kurutma seviyesinde daha düşük enerji tüketimi ve daha kısa program süreleri.
    

   En iyi gürültü değerleri   En iyi gürültü değerleri
   Sakinliğin tadını çıkarın: Bulaşık makinelerimiz 41 dB(A)1 değerinden başlayan gürültü değerlerinde son derece sessiz çalışıyor – öyle ki normal bir konuşmanın yol açacağı gürültüden bile daha sessiz. Buna rağmen alıştığınız en optimal sonuçlar elbette sizi bekliyor.
    

   AutoStart   Uygulama üzerinden programlanmış başlatma
   AutoStart* fonksiyonuyla bulaşık makinenizi App üzerinden programlayarak makinenin önceden belirlenen bir saatte otomatik olarak çalışmaya başlamasını sağlayabilirsiniz. AutoDos ve PowerDisk sayesinde makinenin kendiliğinden çalışmasını sağlayacak deterjan her zaman mevcut olur. Böylece makinede veya App üzerinden manuel bir başlatmaya gerek kalmaz. Programı başlatma unutulduğu için yeterli temiz bulaşığın olmaması, artık geçmişte kaldı.
    

   Perfect GlassCare   Narin bardak ve kadehlerin hassas temizliği
   Perfect GlassCare ile bardaklarınız hassas bir şekilde yıkanır. Hassas program sadece 45 °C'de çalışır. Şarap kadehleri, silikon destekli FlexCare bardak tutucusunda güvenli bir şekilde tutulur. Program sonunda bulaşık makinesi, patentli AutoOpen kurutma ile otomatik olarak açılır. Makinelerle müthiş bir uyumla işleyen cam koruma formüllü temizlik ürünlerimizle optimum bakıma tabi olmuş bardaklar, sonradan parlatmaya ihtiyaç duyulmadan kurur.
    

   MultiLingua   Bulaşık makineniz birkaç dil “biliyor”
   Tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde anlayabilmeniz için cihazınızın, bilgi ve göstergeleri çeşitli dillerde sunabilme özelliği bulunmaktadır. Dil menüsünde istediğiniz dili seçin. Bu süreçte bir bayrak size yol gösterecektir. Böylece gideceğiniz yere kolaylıkla varabilirsiniz, anlamadığınız bir dil ayarlanmış olsa bile.
    

   3D MultiFlex çekmece   Maksimum esneklik
   Çatal bıçak çekmecesini daha da iyileştirdik: Artık espresso fincanları gibi ufak parçaları da bulaşık makinenizin çatal bıçak çekmecesine yerleştirebilirsiniz. 3D MultiFlex çekmece1 alçaltılmış bir orta kısım ve iki yan kısımdan oluşuyor. Üst sepete yerleştirilen uzun kadehler için yer açmak istendiğinde, sol kısım sağa kaydırılabiliyor. Alçaltılabilir sağ kısma ise büyük çatal bıçak kaşıklar ya da ufak bulaşık parçaları yerleştirilebiliyor.
    

   FlexLine sepet tasarımı   Her tür bulaşık için akıllı sepet tasarımı
   Çeşit çeşit bulaşıkları, çatal bıçakları daima uygun bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Göz alıcı zariflikteki tutamakla sepetler hangi açıdan olursa olsun rahatlıkla çıkarılabiliyor. FlexCare fincan rafındaki boğumlar, fincanları sağlam bir şekilde tutuyor. Kaseler, iki parçalı, katlanır çıkıntılı sıraya en uygun şekilde yerleştirebiliyor. Peki ya narin kadehler? Yumuşak silikon destekli FlexCare bardak tutucusunda korunarak tutuluyor.
    

   EcoPower teknolojisi    Su tasarruflu bir yıkama için yenilikçi su girişi
   ECO Program'da su tüketimi 8,9 litreye azaltılmıştır. Böylece suyun ısınması için daha az enerji yeterli olur, siz de enerji tasarruflu bir bulaşık makinesinin avantajlarından faydalanmış olursunuz. Su tasarrufu, akıllı tasarlanmış bir içeri akış sistemi ve yeni, yüksek derecede verimli filtreleme sistemi sayesinde mümkün olmaktadır. İlave yalıtımın ısı kaybını azaltmasıyla suyun ısınması için gerekli olan enerji de azaltılmış olur.
    

   Yarım yükleme   Uyarlanan tüketim
   Vicdan azabı duymadan az miktardaki bulaşıklarınızı da yıkayabilirsiniz: Bulaşık makineniz hemen hemen tüm standart programlarda bulaşık miktarını otomatik olarak ölçer ve su tüketimini söz konusu miktara göre tam olarak ayarlar. Otomatik mobil ünite tanıma ile bulaşık makinenizin tamamen dolmasını beklemenize gerek kalmaz.
    

   EcoFeedback   EcoFeedback
   Bulaşıklarınızı yıkarken, çevre bilinciyle mi hareket etmek istiyorsunuz? Öyleyse, bulaşık makinelerimiz işinizi kolaylaştırıyor: Uygulanacak programı seçmenizle, tahmini su ve elektrik tüketimini ekrandan okuyabilirsiniz. EcoFeedback ile ekolojik açıdan en uygun seçimi yapabilirsiniz. Gerçek tüketim değerleri program sonunda öğrenilebilir.
    

   Sıcak su bağlantısı   % 50'ye varan elektrik tasarrufu1
   Tüm Miele bulaşık makineleri, 65 °C'ye kadarki sıcak su bağlantılarına bağlanabilir. Bu sayede Hassas Program'daki elektrik tüketimi % 50'lik bir orana, program süresi de % 10'luk bir orana kadar azaltılabilir. ECO Program'da ise bulaşık makinesinin enerji tüketimi 0,45 kWh'lık bir değere kadar düşebilir.
    

   QuickPowerWash   Bir saatten daha az bir sürede en iyi temizlik
   Birlikten kuvvet doğar: Yıkama programı QuickPowerWash ve tam olarak buna uyarlanmış UltraTabs, 58 dakikada normal kirde bulaşıklar için olabilecek en iyi temizleme ve kurulama sonuçlarını elde ediyor, aynı PowerDisk'te olduğu gibi. Özel olarak geliştirilen tabletler sadece 2–3 dakikada, çok daha hızlı bir şekilde çözülüyor. Böylelikle yıkama gücü daha henüz yıkama programının başında hazır oluyor. Sonuç: A sınıfı bir temizlik performansı.
    

   Ekstra kuru   Bardak ve plastik parçalarda mükemmel sonuçlar.
   Kurutma evresinin uzatılması ve durulama sıcaklığının yükseltilmesi sayesinde her şey mükemmel bir şekilde kurutulur, bardaklar ve plastik parçalar bile.
    

   Hijyen   Mükemmel temzilik için
   Mükemmel hijyen: Bebek şişeleri, kesme tahtalar vb. sterilizedir ve özellikle temizdir. Institut für Angewandte Forschung GmbH tarafından onaylanmıştır.
    

   SolarSpar   Yeni boyutta sürdürülebilirlik
   Miele – Sürdürülebilirlik açısından rakipsiz Zaten önceden ısıtılmış suyun sıcaklığını kullandığı için Yıkama programı SolarSpar, güneş enerjisi sistemi, ısı pompası veya gaz yağı ısıtması bulunan evler için optimumbir programdır. Akıllı program kılavuzu sayesinde yıkama başına 0.05 kWh'lık daha az enerji tüketimi yaparsınız.

   Ürün detayları - G 7595 SCVi XXL AutoDos

   Model 
   Tam ankastre bulaşık makinesi
   60'lık bulaşık makinesi
   XXL bulaşık makinesi
   Tasarım 
   Renk Siyah
   Panel tasarımı Tam entegre panel
   Kullanım şekli Softkey'ler
   Ekran Açık metinli 1 satırlı ekran
   Ekran rengi Beyaz
   MultiLingua
   Konfor 
   PowerDisk ile otomatik dozaj
   Knock2open
   Kapak kapatma ünitesi AutoClose
   BrilliantLight
   Çalışma sesi dB(A) re 1 pW 42
   Kalan süre göstergesi
   24 saate kadar gecikmeli başlatma
   Fonksiyon kontrolü optik ve akustik
   Ekran dili seçimi
   Verim ve kalıcılık 
   Enerji verimliliği sınıfı A+++ -D A+++
   A+++ enerji sınıfı değerlerinden daha verimli 10%
   Kurutma sınıfı A
   Otomatik programında su tüketimi, l 6,0
   ECO programında su tüketimi, l 8,9
   ECO programında yıllık su tüketimi, l 2.492
   ECO programında yıllık su tüketimi, kWh 208
   Stand-by modunda elektrik tüketimi, W 0,3
   Networked-Standby 0,9
   EcoFeedback
   EcoPower teknolojisi
   ThermoSpar®
   Yarım yük
   Bulaşık ve cam koruma 
   AutoOpen kurutma
   SensorDry
   Aktif kondansasyon kurutması
   BrilliantGlassCare
   Yıkama programları 
   ECO
   Otomatik
   Yoğun 75°C
   Normal 60 °C
   Hassas
   QuickPowerWash
   Hijyen
   SolarSpar
   Ekstra sessiz 38 dB(A)
   Pasta/Paella
   Üst sepet olmadan 65°C
   Cihaz bakımı
   Yıkama seçenekleri 
   IntenseZone
   Ekspres
   AutoDos
   ekstra temiz
   ekstra kuru
   Sepet tasarımı 
   Çatal-bıçak saklama 3D MultiFlex çekmece
   FlexCare-Bardak tutucu 4
   FlexCare fincan rafı 2
   Sepet tasarımı MaxiComfort
   Ev aletlerini ağda birleştirme 
   Miele@home
   MobileControl
   WiFiConn@ct
   ShopConn@ct
   AutoStart fonksiyonu
   RemoteService
   Güvenlik 
   Su kontrol sistemi
   Sepet kontrol göstergesi
   Teknik veriler 
   Niş genişliği, mm 600
   -
   600
   Niş yüksekliği, mm 845
   -
   910
   Niş derinliği, mm 570
   Cihaz genişliği, mm 598
   Cihaz yüksekliği, mm 845
   Cihaz derinliği, mm 570
   Kapı açıkken cihaz derinliği, cm 120,5
   Net ağırlık, kg 49,0
   Tüm bağlantı, kW 2,0
   Gerilim, V 230
   Sigorta, A 10
   Faz sayısı 1
   Standart elektrik frekansı 50
   Su akış hortumu uzunluğu, m 1,50
   Su çıkış hortumu uzunluğu, m 1,50
   Elektrik hattı uzunluğu, m 1,70
   Min .- maks. ön plaka ağırlığı (kg) 4,0
   -
   12,0
   Diğer Özellikler
   Stok KoduG 7595 SCVi XXL
   MarkaMiele
   Stok DurumuVar
   Garanti (Yıl)2
    
    
   Peşin Fiyatına 9 Ay Taksit 2-7 ay arası +2 Taksit 2-3 Ay arası +6 Taksit 2-5 Ay arası +4 Taksit
   Peşin fiyatına 4  Taksit Peşin Fiyatına 4 Taksit Peşin Fiyatına  4 Taksit Peşin Fiyatına 4 Taksit
    
   2-4 Ay arası +4 taksit 2-5 Ay Arası +4 Taksit 2-6 Ay arası +3 Taksit
   Peşin Fiyatına 4 Taksit Peşin Fiyatına 4 Taksit Peşin Fiyatına 4 Taksit
                                          
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.