• Tüm Kategoriler
  • Miele DA 6698 W OBSW Siyah Duvar Tipi Davlumbaz

   Miele DA 6698 W OBSW Siyah Duvar Tipi Davlumbaz
   Görsel 1
   Fiyat:
   30.290,00 TL
   30290.00 www.kilinc.com.tr
   2
   Sınırlı Sayıda
   Ürün Açıklaması
   ***Cihazların kurulumu ve aktivasyonu Miele yetkili teknik servisleri tarafından yapılır. Teslimat ücretsiz olup, kurulum ve aktivasyon cihaz başına 200 TL dir.***
   Aile tasarımı - Ankastre cihazları nesli 6000 için uygun

   Yüksek performanslı - 640m3/h güç kademesinde
    
   Duvar Tipi

   A++ sınıfı, Enerji tasarruflu ve sessiz - güçlü ECO-Motor

   Huzurlu sessizlik - Miele akustik paketi

   Led Aydınlatmalı

   Dokunmatik

   898 X 85 X 500 mm ( G X Y X D)

   Miele Clean Cover: Yağ filtresinin arkasında Miele CleanCover bulunur: Keskin metal kenarlar ve elektrikli parçalar yerine burada sadece kapalı ve düz bir yüzey bulunur. Bu parça çok kolay temizlenebilir özelliktedir ve sizi kablo ile motor parçalarına karşı korur. Miele'nin sunduğu ayrıntılı konfor ve güvenlik fark yaratır.

   Sessiz: Etkili ve çok sessiz. Aspiratör, baca ve davlumbaz gövdesi özel sönümleyici matlar ile donatılmıştır ve etkili bir izolasyona sahiptir. Böylelikle yüksek hava performansında da normal bir sohbete devam edilebilmektedir.

   Teleskopik baca: Miele duvar ve ada davlumbazları pişirme bölgesine uygun olarak istenen yüksekliğe monte edilebilir.

   Teleskopik duvar sac kaplaması: Miele duvar davlumbazları sadece bir yapı parçası ile pişirme bölgesine uygun olarak istenen yüksekliğe monte edilebilir. Sonrasında, duvardaki pürüzler üç boyutlu ayarlama seçeneği ile dengelenir.

   Emniyet Camı: Herhangi bir durumda: Camın kırılması durumunda keskin kenarlar olmayacak şekilde küçük parçalara ayrılır.

   Yüksek Performans: Miele davlumbazları hem yüksek kaliteli hem de çift taraflı çeken radyal fanlar sunar. Büyük güç üreten bu parçalar yüksek hava akışı ve optimum çekiş gücü sağlar. Ürettikleri yüksek güce rağmen bu fanlar sessiz çalışır.

   Active AirClean Filtre: Miele davlumbazlar, turbo için yağ filtresinin yanı sıra Active AirClean filtresinden de faydalanır. Bu Miele filtresi kokuları etkili ve uzun süreli bertaraf edebilir.

   Çelik-Metal yağ filtresi: Miele davlumbazlar 10 katmanlı bir çelik metal filtre ile donatılmıştır. Kaplama ve filtre çerçevesi yüksek kaliteli çelik. Bulaşık makinesinde kolaylıkla yıkanan yağ filtresinde görünür renk solmaları meydana gelmez. Miele yağ filtreleri bu sayede uzun süre yüksek kaliteli görünür.

   Güvenlik Kapatması: Davlumbaz 10 saat sonra otomatik olarak kapanır. Bu sayede hata yapsanız bile maksimum güvenlik sunulur.

   Tek Katmanlı Emniyet Camı: Cam ve çelik malzeme kombinasyonuna sahip Miele davlumbazlar, tek camlı bir emniyet camı ile donatılmıştır. Kırılma durumunda kesin kenarlar olmayacak şekilde küçük parçalara ayrılır. Gördüğünüz üzere: Miele beklenmedik durumlarda bile maksimum güvenlik sunar.

   Almanyada Üretim & El işçiliği: Miele davlumbazların neredeyse tamamı Arnsberg'de geliştiriliyor ve büyük ölçüde el işçiliğiyle üretiliyor. Tüm davlumbazlar eşsizdir. Tüm üretim aşamalarında titiz el işçiliği uygulanmakta: Bükme, kaynak ve zımpara Çalışanların angajmanı, bilgi birikimi, yaratıcılığı ve tutkusu Miele'nin pazar başarısına büyük katkı sağlamaktadır.

   Kusursuz işçilik: Miele davlumbazlar yüksek kaliteli kaynak edilmiş ve zımparalanmış bir davlumbaz gövdesine ve çelik bacaya sahiptir. Miele davlumbazların kalitesi daha ilk görüşte büyüler: Miele davlumbazların vazgeçilmez özellikleri arasında kesin hatlar ve kusursuz bağlantılar yer alır. Mükemmelliğin keyfini sürün!

   Led Projektör: Göz ve çevre için LED projektörler öne çıkar. Bir Miele LED projektörü sadece 3 veya 4,5 W tüketir ve bu şekilde çok elektrik tasarruf eder. Miele LED'leri ocağı sıcak, doğal renklerde her yeri eşit aydınlatır.

   Sonradan Çalıştırma: Otomatik fan süresini uzatma fonksiyonu sayesinde pişirme esnasında meydana gelen ve pişirme sonrasında da mutfakta bulunan tüm kokular yok edilir. Davlumbaz 5 veya 15 dakika sonra otomatik olarak kapanır.

   Filtre Göstergesi: Miele davlumbazınızda bulunan yağ veya aktif karbon filtresi dolması durumunda, kırmızı LED ışığı yanmaya başlar. Bu durumda filtre en kısa zamanda değiştirilmesi gerekir. Filtrenin fabrika ayarlı kullanım süresini bireysel olarak değiştirebilirsiniz: Yağ filtresi temizleme göstergesi 20, 30, 40 veya 50 saat olarak ayarlanabilir, aktif karbon filtresi değişimi ise 120, 180 veya 240 saat olarak ayarlanabilir.

   Con@ctivity 2.0/3.0 = Düşük enerji tüketimi karşılığında daima optimum buhar ve koku çekimi: Bir Miele davlumbazı, Con@ctivity 2.0 otomatik fonksiyonuyla donatılmışsa işlem tamamen otomatik gerçekleştirir. Çünkü Miele Con@ctivity 2.0 sayesinde davlumbaz pişirme alanıyla iletişim kurabilir. Con@ctivity 2.0 pişirme alanında gerçekleşenlere ait bilgileri alır ve bunları davlumbazın fan kontrol birimine iletir. Miele davlumbazınız bu sayede otomatik olarak doğru çalışma kademesini ayarlar ve optimum oda kliması sunar. Bu sayede tamamen pişirme sürecine odaklanabilirsiniz. Davlumbazı kapatmanız bile gerekmez. Otomatik bir süre uzatması sonunda davlumbaz otomatik olarak kapanır ve böylece enerji tasarrufu sağlanır. Ayrıca, davlumbazı manuel olarak da ayarlayabilirsiniz.Pişirme alanı ve davlumbaz arasındaki iletişim telsiz teknolojisiyle kumanda edilir. Davlumbaz fabrikada telsiz modülü ile donatılmıştır ve bir Miele pişirme alanı için gereken iletişim modülü de davlumbazın teslimat kapsamına dahildir. Con@ctivity 3.0 fonksiyonunda davlumbaz ile ocak arasındaki iletişim WLAN ile sağlanır. Con@ctivity 3.0 fonksiyonu kullanımında buhar çekişi, MobileControl sayesinde ayrıca Miele@mobile App uygulaması ile kumanda edilebilmektedir.

   Miele Bireysel: Müşteri istekleri Miele'de en yüksek önceliğe sahiptir. Tasarım tercihleri, havalandırma uzunlukları, ortam koşulları, pişirme alışkanlıkları, cihaz ölçüsü ve özel istekler – Miele davlumbazlar çok geniş bir yelpazeye sahiptir. İstek üzerine baca uzunluğunu, davlumbaz genişliğini ve derinliğini kendi ihtiyacınıza göre belirleyebilirsiniz. Ayrıca davlumbazları istediğiniz RAL renginde sipariş edebilirsiniz.

   Tasarım: Miele, her türlü gereksinime uygun birçok farklı tasarım ve fonksiyon donanımları sunan davlumbaz seçenekleri sağlıyor. Miele davlumbazlar özel olduğu kadar sade özelliktedir. Karakteristik, fonksiyonel ve zamana karşı koyan tasarım.

   Güç Kademesi kapatma: Güç kademesi özellikle kısa süreli acil ihtiyaçlar için çok yüksek çekim gücü sunmaktadır. Örneğin yemeklerin yanması sonucu oluşan güçlü buhar veya kokuyu gidermek için. Yoğun kademe, fanın 5 dakika sonra otomatik olarak kademe 3'e geri gelecek şekilde programlanabilir. Bu sayede enerji sarfiyatı önlenmiş olur.

   EcoMotor: Bir davlumbazın kalbi motorudur. Miele'de kısmen standart motorlara kıyasla %70'e kadar daha fazla enerji tasarrufu sağlayan ECO motorları kullanılır. Ayrıca son derece sessiz ve aynen diğer Miele davlumbazlarındaki motorlar gibi de yüksek performanslıdır.

   Geri Tepme Klapası: Tüm cihazlar ile birlikte verilen geri tepme klapası sayesinde mutfağa herhangi bir soğuk veya sıcak hava akımı oluşumu önlemlenmektedir. Davlumbazınızın fanı üzerinde bulunan havalandırma bağlantısına yerleştirilen bu parça sayesinde boru sistemi arasında bulunan açıklık kapatılır.

   Ürün detayları - DA 6698 W Puristic Edition 6000

   Model 
   Duvar dolap davlumbazı
   Tasarım 
   Renk Obsidian siyahı
   Özel imalatta RAL rengi mümkün
   Müşteri isteğine göre özel uyarlama yapılabilir
   Özel üretimde farklı yükseklikler mümkün
   İşletim türleri 
   Hava iletim türü Tekrar donatılabilir
   Kullanım konforu 
   Elektronik kumanda
   Cam üzerinde dokunmatik kumanda
   Güç kademeleri (yoğunluk kademesi olmadan) 3
   Yoğunluk kademesi
   Programlanabilir yoğun kademeyi kapatma
   Süre uzatma 5 v. 15 dak.
   Programlanabilir yağ filtresi doluluk göstergesi
   Programlanabilir aktif karbon filtre doluluk göstergesi
   Akustik paket
   Bakım konforu 
   CleanCover temizlik dostu davlumbaz iç kısmı
   Verim ve kalıcılık 
   Enerji verimliliği sınıfı (A++ - E) A++
   Yıllık enerji tüketimi, kWh/yıl 24,6
   Akışkanlar için dinamik verim sınıfı A
   Aydınlatma verimlilik sınıfı A
   Yağ ayrıştırma derecesi sınıfı A
   PowerManagement sistemi
   ECO-Paket
   Ev aletlerini ağda birleştirme 
   Miele@home
   WiFiConn@ct
   MobileControl
   Otomatik fonksiyon Con@ctivity 2.0
   Otomatik fonksiyon Con@ctivity 3.0
   Filtre sistemi 
   Bulaşık makinesi için uygun çelik metal yağ filtresi 3
   Aydınlatma 
   LED
   Adet x Watt 3 x 3 W
   Aydınlatma gücü, Lx 670
   Isı rengi, K 3.500
   Fan 
   Çift taraflı emici fan
   Doğru akımlı motor (DC motoru)
   Baca bağlantılı çalışma için maks. atık hava ünitesinde hava gücü (harici varyasyonda yoktur) 
   Hava gücü kademesi 1 (m³/h), EN 61591'e göre 200
   Hava gücü kademesi 2 (m³/h), EN 61591'e göre 300
   Hava gücü kademesi 3 (m³/h), EN 61591'e göre 400
   Hava gücü yoğunluk kademesi (m³/h), EN 61591'e göre 640
   Ses gücü kademesi 1 (dB(A) re1pW), EN 60704-3'e göre 36
   Ses gücü kademesi 2 (dB(A) re1pW), EN 60704-3'e göre 44
   Ses gücü kademesi 3 (dB(A) re1pW), EN 60704-3'e göre 52
   Ses gücü yoğunluk kademesi (dB(A) re1pW) n. EN 60704-3 63
   Ses düzeyi kademesi 1 (dB(A) re20µPa), EN 60704-2-13'e göre 21
   Ses düzeyi kademesi 2 (dB(A) re20µPa), EN 60704-2-13'e göre 29
   Ses düzeyi kademesi 3 (dB(A) re20µPa), EN 60704-2-13'e göre 37
   Ses düzeyi yoğunluk kademesi (dB(A) re20µPa) n. EN 60704-2-13 48
   Turbo için hava gücü 
   Hava gücü kademesi 1 (m³/h), EN 61591'e göre 110
   Hava gücü kademesi 2 (m³/h), EN 61591'e göre 185
   Hava gücü kademesi 3 (m³/h), EN 61591'e göre 315
   Hava gücü yoğunluk kademesi (m³/h), EN 61591'e göre 460
   Ses gücü kademesi 1 (dB(A) re1pW), EN 60704-3'e göre 45
   Ses gücü kademesi 2 (dB(A) re1pW), EN 60704-3'e göre 53
   Ses gücü kademesi 3 (dB(A) re1pW), EN 60704-3'e göre 63
   Ses gücü yoğunluk kademesi (dB(A) re1pW) n. EN 60704-3 72
   Ses düzeyi kademesi 1 (dB(A) re20µPa), EN 60704-2-13'e göre 30
   Ses düzeyi kademesi 2 (dB(A) re20µPa), EN 60704-2-13'e göre 38
   Ses düzeyi kademesi 3 (dB(A) re20µPa), EN 60704-2-13'e göre 48
   Ses düzeyi yoğunluk kademesi (dB(A) re20µPa) n. EN 60704-2-13 57
   Güvenlik 
   Güvenlik kapatması
   Tek camlı güvenlik camı (ESG)
   Teknik veriler 
   Atık hava ve harici toplam davlumbaz yüksekliği, mm 710
   -
   1.030
   Sirkülasyon havası toplam davlumbaz yüksekliği, mm 840
   -
   1.160
   Davlumbaz gövdesinin genişliği, mm 898
   Davlumbaz gövdesi yüksekliği, mm 85
   Davlumbaz gövdesi derinliği, mm 500
   Elektrikli pişirme alanları üzerine asgari mesafe, mm 450
   Gazlı pişirme alanları üzerine asgari mesafe (maks. 12,6 kW toplam güç, brülör ≤ 4,5 kW), mm 650
   Net ağırlık, kg 26,0
   Elektrik hattı uzunluğu, m 1,5
   Koruyucu kontak fişi
   Tüm bağlantı, kW 0,09
   Gerilim, V 230
   Sigorta, A 10
   Frekans Hz 50
   Faz sayısı 1
   Montaj bilgileri 
   Hava çıkışı bağlantısı üst
   Hava çıkışı üst ve arka
   Hava çıkış ağzının çapı, mm 150
   Teleskoplandırılabilir baca
   Teleskoplandırılabilir duvar tutma sacı
   Cihazla verilen aksesuar 
   Geri tepme klapasi
   KM için iletişim modülü Con@ctivity 2.0 XKS 3000 Z
   Diğer Özellikler
   Stok KoduDE 6698 W OBSW
   MarkaMiele
   Stok DurumuVar
   Garanti (Yıl)2
   10888860
    
    
   Peşin Fiyatına 9 Ay Taksit 2-7 ay arası +2 Taksit 2-3 Ay arası +6 Taksit 2-5 Ay arası +4 Taksit
   Peşin fiyatına 4  Taksit Peşin Fiyatına 4 Taksit Peşin Fiyatına  4 Taksit Peşin Fiyatına 4 Taksit
    
   2-4 Ay arası +4 taksit 2-5 Ay Arası +4 Taksit 2-6 Ay arası +3 Taksit
   Peşin Fiyatına 4 Taksit Peşin Fiyatına 4 Taksit Peşin Fiyatına 4 Taksit
                                          
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.