• Tüm Kategoriler
  • Müşteri Hizmetleri

   Hakkımızda

                                                                             MİSYONUMUZ
   Kılınç Turizm ve Ticaret Limited Şirketi, 01.03.2000 yılında Tekin Kılınç ve Rezzan Kılınç’ın ortaklaşa kurdukları bir aile şirketidir. Şirket Kurulduğu yıldan bu yana Çeşitli markaların ürünlerini tüketiciye ulaştırmak ve perakende satışını yapmaktadır.
   Markalarımız
   Markalarımız arasında Avrupa’nın en çok tercih edilen markalarından Miele ve KitchanAid -WMF-Bosch - Electrolux - Liebherr - Smeg - V-Zug -  dayanıklı ev aletleri ,  showrumu ve Aknastre Ürünleri ,Braun - Remıngton - Kenwood - Delonghi Electrolux  kişisel bakım ürünleri ve mutfak gereçleri,  Philips elektronik, kişisel bakım ve mutfak gereçleri,  Dünyaca ünlü markamız Sony bünyesindeki  Televizyon ses ev görsel yaşam ve eğlence ürünleri,akıllı cep telefonları, aksesuarları, Spor  markalarımız Voit, DıeselI Fıtness ürünleri, dünyaca ünlü Nilfisk  temizlik robotları daha birçok markaları bünyemizde  tüketicilerimize ve müşterilerimize sunmaktayız.
   Değerlerimiz
   Şirket olarak değerlere dayalı bir kültüre inanıyor ve bu kültürü, hızla değişen bu dünyada yine hızla gelişen bu pazarda, endüstride başarımızı sürdürmemizde temel olarak görüyoruz. Değerlerimiz bizi birleştiriyor. Onları her gün yeniden yaşamak, ortak bağımızı ve ortak felsefemizi oluşturuyor. Bunlar
   Müşteri odaklılık, Yaratıcılık, Değişime açıklık, Proaktif  olmak, Sorumluluk, Doğruluk, Kültürel Çeşitliliğe Duyarlılık, takım Ruhu
   Vizyonumuz    
   Kılınç Teknoloji Mağazaları olarak  vizyonumuz  müşterilerimizin, tedarikçilerimizin ve çalışanlarımızın daima ilk tercihi olmaktır.
    
    
   Peşin Fiyatına 9 Ay Taksit 2-7 ay arası +2 Taksit 2-3 Ay arası +6 Taksit 2-5 Ay arası +4 Taksit
   Peşin fiyatına 4  Taksit Peşin Fiyatına 4 Taksit Peşin Fiyatına  4 Taksit Peşin Fiyatına 4 Taksit
    
   2-4 Ay arası +4 taksit 2-5 Ay Arası +4 Taksit 2-6 Ay arası +3 Taksit
   Peşin Fiyatına 4 Taksit Peşin Fiyatına 4 Taksit Peşin Fiyatına 4 Taksit
                                          
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.