• Tüm Kategoriler
  • Electrolux EZF5C50X SurroundCook Ankastre Katalitik Temizlemeli Fırın

   Electrolux EZF5C50X SurroundCook Ankastre Katalitik Temizlemeli Fırın
   Görsel 1
   Fiyat:
   3.499,00 TL
   3499.00 www.kilinc.com.tr
   5
   Sınırlı Sayıda
   600 SurroundCook® Fırın ile, çıtır çıtır piliç kızartmadan mükemmel bezelere kadar her şeyi eşit şekilde pişirebilirsiniz. Fan, hava ve ısıyı sirküle ettiğinden fırınımız iç sıcaklığın tamamen eşit şekilde dağılmasını sağlar. Bu nedenle artık yemekleri çevirmenize 

   600 SurroundCook® Fırın ile, çıtır çıtır piliç kızartmadan mükemmel bezelere kadar her şeyi eşit şekilde pişirebilirsiniz. Fan, hava ve ısıyı sirküle ettiğinden fırınımız iç sıcaklığın tamamen eşit şekilde dağılmasını sağlar. Bu nedenle artık yemekleri çevirmenize veya tepsileri ayarlamanıza gerek yok.

   Çok Katmanlı Pişirmeyle Eşit Derecede Pişirin

   Çok katmanlı pişirmeyle eşit derecede pişirmenin tadını çıkarın. Ek ısıtma halkası iki kademede eşit şekilde pişirebileceğiniz anlamına gelir.  En lezzetli kurabiyeler ve görkemli turtaları oluşturmak için mükemmel bir yol.

   Katalitik Temizleme, Kendi Kendini Temizleyen Fırın

   Katalitik Temizleme teknolojimiz, yağ ve artık birikintilerine veda edebileceğiniz anlamına gelir. Bu kendi kendini temizleme teknolojisi, fırın sıcaklığı 250 ° C'ye ulaştığında otomatik olarak çalışmaya başlar. Artık fırınınızı temizlemek çok kolay.

   LED Zamanlayıcı Ekranımızla Hassas Ayarlar

   LED zamanlayıcı ekranımızla fırınınızı takip etmek kolaydır. Kesin pişirme zamanları ayarlamanızı ve yemekleri pişirirken izleyebilmenizi sağlar. Size zahmetsiz fırın kontrolü sağlar. Böylece siz mutfak yaratıcılığınızı ortaya çıkarmaya odaklanabilirsiniz.

   Hızlı ve Etkili, Eşit Şekilde Pişirme

   Eşit Seviyede Pişirme sistemimiz, fırın içerisindeki ısıyı dolaştırarak her şeyin eşit şekilde pişirilmesini sağlar. Yemeğinizi çevirmenize gerek kalmadan pişirme sağlar. Teknolojimiz, fırınınızın daha hızlı ısınması ve zamandan ve enerjiden tasarruf etmeniz anlamına gelir.

   Altın Renginde Sonuçlar İçin Izgara

   Çıtır çıtır pastırmadan kabarcıklı mozzarella'ya, ızgaradan her zamankinden daha fazla faydalanın. Çıtır çıtır tavuk kanatları ve ağzınızda eriyen hellim peyniri için mükemmeldir.

   Diğer Özellikler
   Stok KoduEZF5C50X
   MarkaElectrolux
   Stok DurumuVar
   Garanti (Yıl)2
    
    
   Peşin Fiyatına 9 Ay Taksit 2-7 ay arası +2 Taksit 2-3 Ay arası +6 Taksit 2-5 Ay arası +4 Taksit
   Peşin fiyatına 4  Taksit Peşin Fiyatına 4 Taksit Peşin Fiyatına  4 Taksit Peşin Fiyatına 4 Taksit
    
   2-4 Ay arası +4 taksit 2-5 Ay Arası +4 Taksit 2-6 Ay arası +3 Taksit
   Peşin Fiyatına 4 Taksit Peşin Fiyatına 4 Taksit Peşin Fiyatına 4 Taksit
                                          
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.