• Tüm Kategoriler
  • Blizzard CX1 Comfort Ecoline

   Blizzard CX1 Comfort Ecoline
   Blizzard CX1 Comfort Ecoline
   Blizzard CX1 Comfort Ecoline
   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Fiyat:
   5.990,00 TL
   5990.00 www.kilinc.com.tr
   7

   Ürün Açıklaması
   A+ Enerji Verimlilik Sınıfı

   A Toz Emisyon Sınıfı

   550W

   Dokunmatik Düğmeli

   Işıklı Gösterge

   Metal iletkenli tutamak: Miele'nin tüm elektrikli süpürgelerinde kulp kısmında küçük bir paratoner görevi gören küçük bir metal iplik entegre edilmiştir. Böylece cihaz ve kullanıcı arasında statik elektriklenme önlenir.

   Motor Hafif Çalıştırma: Miele elektrikli süpürgeler, çalıştırıldıktan sonra yavaşça güç arttırır. Motora giden elektrik akımı bu sayede aşırı yüklenmelere karşı korunur.

   Termal Koruma: Miele elektrikli yer süpürgelerin tamamı bir sıcaklık koruması ile aşırı ısınmalara karşı korunur. Hava yolunun bir kez büyük parçalar sebebiyle tıkanması durumunda motor güvenlik nedenlerinden dolayı otomatik olarak durdurulur. Hata giderildikten ve cihaz soğuduktan sonra tekrar kullanılabilir.

   Click2Open: Toz haznesi tek bir el hareketiyle yukarıdan alınabilir ve hazne tek bir düğmeye basılarak dikey olarak aşağıda doğru çöp kutusuna boşaltılabilir. Tozla direkt olarak temas edilmediğinde ve hazne tamamen boşaldığından dolayı boşaltma özellikle hijyenik olarak gerçekleşir.

   ComfortClean: Yenilikçi sensörler GORE® CleanStream® ince toz filtresinin hava nüfuzunu ölçer ve gerektiğinde ComfortClean kendiliğinden temizleme fonksiyonunu otamatik olarak etkinleştirir. Bunun için cihaz yakl. 20 saniye için kendini kapatır. ComfortClean fonksiyonu manüel de etkinleştirilebilir. ComfortClean bu şekilde sürekli aynı kalan yüksek temizleme gücü garanti eder.

   3 Aşamalı Filtrasyon (Miele Vortex + Gore CleanStream + HepaLifetime)

   Vortex: Vortex teknolojisi, 100 km/sa üzerinde olağanüstü bir akış hızı üretir. Torbasız süpürge, özellikle sıkı tasarlanan süpürge ayağı ve akım için elverişli hava kanalı kombinasyonu sayesinde birinci sınıf bir temizlik performansı sunmaktadır. Kaba kirler ve ince toz bu sayede mükemmel bir şekilde ayrılır. Kaba kirler şeffaf toz torbasına alınırken ince toz, ince toz filtresine sahip ayrı bir hazneye alınır.Dyn Drive tekerlekler ( amortisörlü,  hassas zeminler için tasarlanmış): Eşi benzeri bulunmayan ve 360° döndürülebilir DynamicDrive tekerlekler1, çelik akslar ve amortisörler ile donatılmıştır. Lastik kaplamalı tekerlekler sessiz, aşınmaz ve uzun ömürlüdür. Avantajlar: Çok sessiz hareket eden ve hassas zeminleri koruyan aşırı hareketli elektrikli süpürge.

   Dört Yönlendirme Tekerlerği: Blizzard CX1 dört tane 360° dönebilen yönlendirme tekerlekleriyle donatılmıştır. Bu nedenle de oldukça sağlam ve aynı zamanda da esnektir ve kolayca her yöne hareket edebilir.

   Kullanım Alanı: Kablo, çekiş borusu ve çekiş hortumu birlikte size özellikle büyük bir kullanım alanı sunar. Bu sayede daha büyük yaşam alanları da sürekli elektrik prizi değişikliği yapmadan süpürülebilir.

   Hijyenik Boşaltma: Özel geliştirilen motorun yüksek hava performansından kaynaklanan aşırı yüksek hava akımı hızı, kaba ve ince tozların kusursuz bir ayırma işlemiyle ayrı haznelere alınmasını sağlar. Haznelerin boşaltılması, aşağıya doğru asgari ölçüde toz kalkması ile gerçekleşir.

   Kulp Üzeri RF kumanda

   EcoComfort Tutamaçlı: Emme hortumunun hareketli bağlantısı, ergonomik ve rahat bir kullanım sağlar. Kaldıraç ile süpürge ayağı daha kolay hareket ettirilebiliyor ve el bileğine binen yük azaltılıyor.

   Konik Emiş Borusu

   Teleskobik Boru

   Park Sistemi: Süpürge ayağı, emme borusu güvenli ve erişebilir bir biçimde çalışma konumunda duracak şekilde süpürgenin yan kısmına asılır.

   Alerjenlere Özel Hepa Lifetime Filtre: HEPA* AirClean Lifetime uzun ömürlü filtre sayesinde ince toz ve alerjenler gibi en ufak parçalar bile % 99,999* oranında sistem tarafından tutulur.

   6,5m Elektrik Kablo Bağlantısı

   ComfortClean toz filtresi temizleme göstergesi

   Konforlu kablo sarımı: Miele elektrikli yer süpürgelerinin kablosu bir ayak pedalı yardımıyla zahmetsiz bir şekilde sarılabilir. Compact C2, Complete C3 ve Blizzard CX1 yapı serileri, tüm kablonun tek bir seferde içeri çekilmesini sağlayan bir düğme fonksiyonu ile donatılmıştır.Ağırlık 8,61 Kg

   Entegre Ek aksesuar saklama: Miele Blizzard yer elektrikli süpürgesi serisinde üç tane birinci sınıf aksesuar bulunmaktadır: Minder başlığı ve ince uçlu başlık cihaza entegredir. Eco Comfort tutamağa bir emiş fırçası entegre edilmiştir veya cihaza ayrı olarak eklenmiştir.

   2 Lt. Toz Toplama Haznesi Hacmi

   Ek SBB 400-3 parke fırçası: Hassas parke ve sert zemin bakımı. Benzersiz döner/katlanır eklem sayesinde köşeler için ideal. Parke Twister ile kıyaslandığında ekstra geniş süpürge ayağı sayesinde %20 oranında daha hızlı temizleme.

   Ek SBD 660-3 süpürge başlığı

   Minder aksesuarı, ince uçlu başlık 

   Ürün detayları - Blizzard CX1 Comfort EcoLine - SKMP3

   Model 
   Toz torbasız elektrikli süpürge
   Ürün markası Blizzard CX1
   Motor türü EcoLine
   Ürün tipi SKMP3

   Kullanım konforu 
   Elektronik çekiş gücü ayarı Telsiz tutamak kumandası
   Ergonomik taşıma kolu
   Ergonomik kol
   Konforlu kol
   Entegre kumandalı konforlu kol
   Silence-System
   Emiş borusu Comfort teleskopik boru
   Emiş duraksamaları için park sistemi
   Saklamak için park sistemi tek taraflı
   Konforlu kablo sarımı

   Verim ve kalıcılık 
   Nominal güç çekimi, W 550

   Hareketlilik 
   Çelik akslı zemin koruyucu tekerlek
   Dynamic-Drive
   4 noktalı yönlendirme
   Hareket yarı çapı, m 10
   Kablo uzunluğu, m 6,5

   Filtre sistemi 
   ComfortClean
   Hava filtresi HEPA AirClean Lifetime Filtre
   Toz haznesi hacmi (l) 2,0

   Güvenlik 
   Süpürge ayağı ve kol için kilit sistemi

   Teknik veriler 
   Maks. Watt gücü 550
   Uzunluk (mm) 515
   Yükseklik (mm) 310
   Ağırlık (kg) 8,61

   Cihazla verilen aksesuar 
   Üç parçalı aksesuar entegre-emme fırçası boşta
   Minder aksesuarı
   İnce uçlu başlık
   Süpürge başlığı SBD 660-3
   Parke fırçası Twister XL SBB 400-3
   Diğer Özellikler
   Stok KoduMiele Blizzard CX1 Comfort Ecoline
   MarkaMiele
   Stok DurumuVar
   Garanti (Yıl)2
   10699940
    
    
   Peşin Fiyatına 9 Ay Taksit 2-7 ay arası +2 Taksit 2-3 Ay arası +6 Taksit 2-5 Ay arası +4 Taksit
   Peşin fiyatına 4  Taksit Peşin Fiyatına 4 Taksit Peşin Fiyatına  4 Taksit Peşin Fiyatına 4 Taksit
    
   2-4 Ay arası +4 taksit 2-5 Ay Arası +4 Taksit 2-6 Ay arası +3 Taksit
   Peşin Fiyatına 4 Taksit Peşin Fiyatına 4 Taksit Peşin Fiyatına 4 Taksit
                                          
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.